Аксесуари для вашого бренду
UKRAINIAN BAG FACTORY
UPsales для підвищення маржинальності бренду
Пропонуючи ці додаткові аксесуари, клієнти з більшою ймовірністю купуватимуть їх разом із рюкзаком, підвищуючи загальну прибутковість вашого бренду. Ці продукти досить прості, дешеві для розробки та виробництва, не вимагають великого запасу сировини.

Для довідки ми вказали орієнтовні роздрібні ціни на кожен з аксесуарів. Джерелом даних були маркетплейси та сайти брендів рюкзаків в США, Європі та Японії, як з основних світових ринків, на які може зайти бренд з України.

Ціни на такі аксесуари можуть відрізнятися в залежності від бренду, використовуваних матеріалів, рівня якості та конструктивної складності. Конструктивна складність, якість маркетингових матеріалів та цілісність оформлення бренду - все це суттєво підвищує ціну продукту. Орієнтовні ціни вказані на продукт простої чи середньої конструкції та якості маркетингових матеріалів. Більше просунуті дизайни або маркетингові матеріали можуть збільшити зазначені вартості продуктів до трьох разів.
Важливо відзначити, що ці ціни є приблизними та можуть відрізнятися в залежності від марки, якості та регіону. Крім того, ціни можуть змінюватися з часом, тому найкраще дослідити поточні ціни на ці аксесуари, щоб отримати точнішу оцінку.
© All Rights Reserved.

partnership@pleatpack.com
FOLLOW US
  • Instagram
  • TikTok
  • 073-83-83-83-1 (Дмитро)
  • 073-83-83-83-2 (Вікторія)