Процес розробки від ідеї до готового до масового виробництва продукту
UKRAINIAN BAG FACTORY
Втілення вашої ідеї в життя - покроковий посібник як відбувається процес розробки
Створювати новий продукт може бути складним процесом, але за правильного підходу це можна зробити ефективно, швидко та економічно вигідно. Ось основні кроки, які повинні зробити як клієнт, так і виконавець, щоб забезпечити успішний процес розробки продукту:
 • Проведіть дослідження ринку:
  Перед початком розробки продукту клієнт і виконавець повинні провести дослідження ринку, щоб зрозуміти конкуренцію та ринковий попит на продукт. Це допоможе забезпечити конкурентоспроможність продукту та відповідність потребам цільового ринку.
 • Визначте продукт:
  Першим кроком для клієнта є чітке визначення продукту, включаючи його призначення, цільовий ринок, ключові характеристики, такі як: дизайн, колір, функціонал, стиль, якість матеріалів. Це допоможе забезпечити цілеспрямованість процесу розробки продукту та відповідність кінцевого продукту потребам і очікуванням клієнта.
 • Створіть детальний опис продукту:
  Після визначення продукту та завершення дослідження ринку клієнт повинен створити детальний опис продукту, який містить усю необхідну інформацію про продукт, таку як технічні креслення, специфікації та будь-яку іншу необхідну документацію. Це допоможе виконавцю зрозуміти вимоги клієнта і розробити продукт відповідно до цих вимог.
 • Встановлюємо чіткі часові рамки та основні етапи:
  Встановлення чітких часових рамок і основних етапів допоможе тримати процес розробки продукту на правильному шляху та забезпечити його своєчасне завершення. Виконавець повинен надавати регулярні оновлення щодо прогресу проекту та будь-яких потенційних затримок, щоб клієнт був поінформований і міг відповідно планувати.
 • Підписуємо Договір на розробку вашого продукту:
  Коли ви звертаєтесь за розробкою нового продукту, важливо підписати угоду про розробку, щоб чітко визначити обсяг проекту та закріпити правову базу для роботи, яка буде виконуватися. Угода про розвиток визначає права та обов'язки обох сторін, і це допомагає забезпечити завершення проекту вчасно та в межах бюджету.

  Більше інформації про Договір тут.
 • Розробляємо перші прототипи:
  Виконавець повинен використовувати інформацію, надану в описі продукту, для розробки продукту, включаючи етапи проєктування, розробки та створення прототипу. Клієнт повинен брати участь у процесі розробки, надаючи зворотній зв'язок і вносячи будь-які необхідні зміни в продукт. В залежності від конструктивної складно виробу та чіткості прописання технічних вимог, процес розробки може потребувати створення від 2 до 5 прототипів нового продукту перед фінальним етапом розробки.
 • Тестуємо прототипи:
  Кожен з прототипів слід ретельно протестувати, щоб переконатися, що він відповідає вимогам клієнта. Клієнт перевіряє отриманий прототип, тестує, та прописує всі побажання до змін, якщо такі є. Виконавець аналізує використані методи обробки для забезпечення найбільшої надійності та придатності до масового виробництва. Підрядник повинен надати клієнту результати аналізу та розв'язувати будь-які проблеми, які можуть виникнути.
 • Підрядник допрацьовує продукт і фіналізує його для масового виробництва:
  Після того, як останній прототип буде протестовано та внесено всі необхідні зміни, клієнт повинен затвердити кінцевий продукт і дати добро на масове виробництво. Потім виконавець повинен підготувати всю необхідну документацію, включаючи технічні креслення, специфікації та будь-яку іншу необхідну інформацію для процесу масового виробництва.
 • Спілкуємось та співпрацюємо:
  Протягом усього процесу для клієнта та виконавця важливо ефективно спілкуватися та співпрацювати. Постійна та швидка комунікація - це ключ до успіху проєкт. Це допоможе забезпечити швидке виявлення та вирішення будь-яких проблем, а також відповідність кінцевого продукту очікуванням клієнта.
Дотримуючись цих кроків, клієнт і виконавець можуть працювати разом, щоб перетворити ідею в готовий для масового виробництва продукт, ефективним, своєчасним і рентабельним способом. В UBF ми маємо все необхідне обладнання та досвід, щоб допомогти вам на кожному етапі процесу розробки продукту, від концепції до масового виробництва.
© All Rights Reserved.

partnership@pleatpack.com
FOLLOW US
 • Instagram
 • TikTok
 • 073-83-83-83-1 (Дмитро)
 • 073-83-83-83-2 (Вікторія)