Лазерний крій на швейних підприємствах
UKRAINIAN BAG FACTORY
Чому клієнт повинен обрати швейну фабрику, яка використовує лише лазерний розкрій тканини
У світі сучасного шиття лазерне різання стало кращим методом розкрою тканин та інших матеріалів. Це пов'язано з низкою переваг лазерного різання в порівнянні з ручним різанням людьми. У цьому дописі ми дослідимо деякі причини, чому сучасні швейні підприємства звертаються до лазерного різання, і чому ручне різання відходить у минуле.
 • Підвищена точність:
  Лазерні розкрійні комплекси здатні розрізати тканини та інші матеріали з неперевершеним рівнем точності та повною відсутністю браку. Це пов'язано з тим, що машини для лазерного різання використовують керований комп'ютером промінь світла для різання матеріалів та точні електроні лекала, що забезпечує високу послідовність і точність розрізів до 0.1 мм. З іншого боку, під час ручного різання можливі людські помилки, втома, та невідповідності, що може призвести до нерівних розрізів або інших недоліків. Коли ваш продукт - це рюкзак чи сумка, кількість деталей в ній може сягати 90-170 шт. Навіть мінімальні похибки при крої у кожній з них призведуть до суттєвих додаткових витратах через неминучий брак в готовій продукції.
 • Більша швидкість різання:
  Машини для лазерного різання здатні різати тканини та інші матеріали, на набагато вищих швидкостях, ніж ручне різання. Це пояснюється тим, що промінь світла, який використовується під час лазерного різання, може робити розрізи з неймовірно меншими витратами часу, ніж при виконанні крою ручним різальним інструментом, а підготовка настилів та лекал для крою відбувається за декілька хвилин. Це означає, що лазерне різання може допомогти підвищити продуктивність і ефективність виробництва ваших продуктів. Як результат - ви отримуєте продукцію швидше.
 • Більша універсальність:
  Машини для лазерного різання можуть різати широкий діапазон матеріалів, включаючи тканини, пластик, ізолон, шкіра, кевлар та інші, з однаковим рівнем точності. Це дозволяє фабриці працювати з широким асортиментом тканин і матеріалів, виробляти широкий асортимент конструктивно складної продукції.
 • Економічність:
  Оскільки машини для лазерного різання здатні різати тканини та інші матеріали з більшою швидкістю та з більшою точністю, ніж ручне різання, це може допомогти зменшити витрати на робочу силу, що може призвести до економічно ефективних цін для клієнтів.
 • Вплив на навколишнє середовище:
  Машини для лазерного різання створюють менше відходів і забруднення порівняно з ручним різанням. Це корисно для навколишнього середовища, а також для клієнтів, які можуть бути зацікавлені в екологічно чистих продуктах.

  Наприклад, дуже часто ми зустрічаємо ситуації, коли в лазерних розкладках ширина найбільш ефективної розкладки сягає 1490 мм, в той час, як ширина рулону тканини 1500 мм. При ручному крої дисковим ножем між деталями з'являться проріз шириною 3 мм від ширини диску ножа. При цьому по ширині настилу розміщаються від 4 до 10 деталей, в залежності від їх розмірів та форми. Виходить, що при ручному крої ця розкладка не вмістилась би та були б більше викиди тканини. Саме це створює умови для більш щільної розкладки та більшої екологічності виробництва.
 • Безпека:
  Ручне різання передбачає використання гострих інструментів і ножів, які можуть бути небезпечними для працівників. Якщо працівник отримає травму, це може призвести до затримок виконання крою і постачання готової партії, особливо, якщо на підприємстві лише один професійний закрійник. З іншого боку, машини для лазерного різання використовують промінь світла, який є менш шкідливим і повністю безпечний для оператора.
На завершення варто сказати, що вибір швейної фабрики, яка використовує лише лазерне різання тканин та інших матеріалів, має багато переваг для клієнта. Продукція, вироблена на таких фабриках, матиме вищий рівень точності та якості, та буде доставлений швидше, ніж та, що виробляється на фабриках, які використовують ручний розкрій. Крім того, фабрика, яка використовує лише верстати для лазерного різання, може виробляти широкий асортимент складної продукції та може запропонувати рентабельні ціни, що допоможе клієнту заощадити гроші. Нарешті, вибір партнера, який надає пріоритет безпеці та навколишньому середовищу, завжди є плюсом.
© All Rights Reserved.

partnership@pleatpack.com
FOLLOW US
 • Instagram
 • TikTok
 • 073-83-83-83-1 (Дмитро)
 • 073-83-83-83-2 (Вікторія)