Підготовка до масового виробництва
UKRAINIAN BAG FACTORY
Правильне планування забезпечує ефективне та рентабельне масове виробництво
Масове виробництво у швейній промисловості є складним процесом, який вимагає ретельного планування та підготовки. До підписання та після підписання виробничого контракту і замовник, і клієнт повинні зробити кілька важливих кроків, щоб забезпечити безперебійне виробничий процес. У цій публікації ми обговоримо деякі ключові кроки, які слід зробити під час підготовки до масового виробництва у швейній промисловості.
 • Завершити дизайн продукту:
  До підписання контракту на виробництво клієнт повинен завершити дизайн продукту та надати підряднику детальні технічні креслення та специфікації, адаптовані під масове виробництво. Це гарантує, що підрядник матиме чітке розуміння вимог до продукту та зможе почати планування виробничого процесу.
 • Замовте розробку продукту та документації, якщо це необхідно:
  В UBF ми розуміємо важливість та потреби в розробці продуктів у швейній промисловості. Тому перед підписанням Договору на виробництво ми пропонуємо нашим клієнтам можливість укласти Договір на розробку продукту.

  За цією угодою ми надаємо комплексні послуги з розробки продукту, щоб гарантувати, що кінцевий продукт відповідає специфікаціям клієнта та стандартам якості. Після завершення процесу розробки клієнт отримує готовий до виробництва зразок продукту разом з усіма необхідними лекалами та специфікаціями. Це дозволяє клієнту з упевненістю підходити до інших фабрик, знаючи, що їхній продукт уже повністю розроблений і вдосконалений. Окрім розробки продукту, ми також надаємо розрахунки вартості та термінів виробництва з UBF.
 • Виберіть правильну тканину та матеріали:
  Матеріали, з яких виготовлений зразок, не завжди є наявними у постачальників в необхідній кількості. Якщо така ситуація склалася, клієнт має вибрати альтернативну сировину для продукту, беручи до уваги такі фактори, як вартість, якість, довговічність та характеристики сировини. На щастя, в індустрії рюкзаків, де всі тканини мають приблизно однакові характеристики розтяжності, з пошуком альтернативної тканини все суттєво простіше, ніж в індустрії одежі, де можуть знадобитися суттєві коригування лекал, якщо тканина має інші характеристики. Але деякі зміни до лекал та процесів можуть знадобитися. Тому дуже важливо, щоб Підрядник масового виробництва був готов консультуватися з клієнтом щодо будь-яких питань, які можуть виникнути, гарантуючи, що кінцевий продукт відповідає його очікуванням і специфікаціям.
 • Забезпечити вчасне постачання сировини:
  Коли справа доходить до масового виробництва, час вирішує все. Одним із найважливіших елементів забезпечення безперебійного виробничого процесу є забезпечення надходження необхідної сировини вчасно, без будь-яких затримок. Своєчасна доставка сировини має вирішальне значення для масового виробництва, вона може гарантувати безперебійність виробничого процесу та доставку кінцевого продукту за графіком, без будь-яких затримок або підвищення собівартості продукції.
 • Підрядник має підготувати виробничий графік:
  Підрядник повинен підготувати детальний виробничий графік, який окреслює різні етапи виробничого процесу, включаючи розкрій, шиття, чистка готових виробів, перевірку якості та пакування. Це допоможе забезпечити безперебійний процес виробництва та своєчасну доставку кінцевого продукту.
 • Підрядник має підготувати виробничу лінію:
  Кожен виріб унікальний з точки зору масового виробництва. Тому на першому етапі технолог самостійно шиє від 3 до 20 зразків нового виробу, імітуючи поопераційний процес шиття, який використовується на фабриці. Після опрацювання та запису всіх процесів технологом, Підрядник повинен підготувати виробничу лінію, налаштувавши необхідне обладнання та інструменти під специфіку тканин та методів обробки швів вашого виробу, підготувати програми та шаблони для швейних автоматів, а також навчивши працівників правильному використанню цих інструментів та обладнання, відповідно до процесів пошиття вашого виробу. Це гарантує, що працівники зможуть виробляти продукцію ефективно та за високими стандартами.
 • Підрядник має підготувати електрону систему контрою виробництва:
  В UBF ми розуміємо важливість точного та ефективного відстеження виробництва, незалежно від розміру вашого замовлення. Тому під кожне замовлення ми впроваджуємо індивідуальний електронний облік усіх основних процесів, включаючи надходження сировини, контроль за використанням і наявності сировини, виконання кожної найменшої операції.

  Для забезпечення обліку кожної проведеної операції ми оновлюємо дані в UBF 1-2 рази на день. Це дає можливість практично в режимі реального часу відстежувати хід виконання замовлення та швидко вносити зміни за потреби.

  Вибираючи партнера для своїх виробничих потреб, важливо звернути увагу на те, як вони ведуть облік виробництва. Це дасть вам чітке розуміння їхнього рівня професіоналізму, ефективності та здатності постачати високоякісні продукти вчасно.
 • Підрядник має налаштувати систему контролю якості:
  У Підрядника має бути чітка система перевірок контролю якості протягом усього процесу пошиття. Це може включати регулярні перевірки заготовок під час виробничого процесу, а також остаточні перевірки готового виробу перед пакуванням.
 • Підрядник має підготувати склад для сировини та готової продукції:
  Правильна підготовка складу та пакування має вирішальне значення для забезпечення плавного та ефективного процесу масового виробництва.

  Підрядник повинен переконатися, що він має достатньо матеріалів для задоволення вимог виробничого процесу. Це включає сировину, пакувальні матеріали та будь-які інші матеріали, які можуть знадобитися. Сировина має прибути до Підрядника в повному обсязі за 5-7 днів до початку виробництва. За три дні починається крій сировини, сортування по полицях і ящиках, інформування відповідних технологів про місце розташування і систему підготовки всієї необхідної сировини для виробництва. Такий запас часу дає можливість внести корективи в підготовку або довести необхідну сировину вчасно.

  Здійснюючи ці кроки, підрядник може переконатися, що склад і упаковка належним чином підготовлені до масового виробництва, а також що виробничий процес проходить гладко та ефективно.

Ми пишаємося нашою здатністю адаптуватися до унікальних потреб кожного проєкту та клієнта, гарантуючи, що кінцевий продукт має найвищу якість. Довіряйте UBF свої потреби в масовому виробництві та будьте впевнені, що ми тісно співпрацюватимемо з вами, щоб гарантувати, що ваш продукт виготовлятиметься так, як ви будете задоволені.
© All Rights Reserved.

partnership@pleatpack.com
FOLLOW US
 • Instagram
 • TikTok
 • 073-83-83-83-1 (Дмитро)
 • 073-83-83-83-2 (Вікторія)