Вартість пошиття типових продуктів
UKRAINIAN BAG FACTORY
Експертне пошиття за конкурентоспроможними цінами з сировини, яку надає клієнт
В UBF ми спеціалізуємося на розробці та пошитті сумок, рюкзаків, аксесуарів тощо. В цьому блог-пості ми продемонструємо деякі з наших найпопулярніших продуктів за 2022 рік, і надамо вам приблизний посібник щодо вартості їх виробництва.

Звертаємо Вашу увагу, що кожен виріб унікальний, а вартість пошиття залежить від багатьох факторів, включаючи складність конструкції, кількість замовлених одиниць і необхідний термін виготовлення. Наші виробничі стандарти встановлені на високому рівні, і ми не йдемо на компроміс із якістю з метою економії. Щоб отримати точну оцінку, ми рекомендуємо зв'язатися з нами, щоб детально обговорити ваші вимоги.
More products
В UBF ми пропонуємо комплексну підтримку для ваших виробничих потреб. Якщо ваші специфікації та лекала потребують вдосконалення для масового виробництва, ми тут, щоб допомогти. Коли лекала будуть завершені, ми створимо електронні розкладки для лазерного різання та надамо вам детальний кошторис витрат на сировину. Щоб мінімізувати вашу участь у виробничому процесі, ми також можемо зайнятися закупівлею всієї необхідної сировини, надавши вам таблицю загальних витрат для кожного виду матеріалу.

Зв'яжіться з нами сьогодні та повідомте нам про свій проєкт. Наша команда експертів готова допомогти вам втілити ваше бачення в життя!
© All Rights Reserved.

partnership@pleatpack.com
FOLLOW US
  • Instagram
  • TikTok
  • 073-83-83-83-1 (Дмитро)
  • 073-83-83-83-2 (Вікторія)