Click to order
YOUR SHOPPING CART
Total: 
Delivery and special services
Specify what to put on your backpack
It will take up to 7 business days to produce your backpack
Розвантажувальні системи та захисна амуніція
More products
Підсумки для магазинів, гранат та інше
Липучка з групою крові (безкоштовно для Збройних сил)
Маркування групи крові вирізано за допомогою технології LaserCut. Є маркування для усіх груп крові.
More products
Вся продукція власного виробництва. надсилання по Україні Новою поштою та Укрпоштою. відправлення замовлень кожен день. замовлення оформлені до 12:00 відправляємо у той же день. Самовивіз у Черкасах. Наявність продукції уточнюйте за телефоном. Можливе пошиття на замовлення з вашої або нашої сировини (від 50 од. однієї моделі).
073-83-83-83-5 (Павло)
Працюю пн-пт з 9:00 до 18:00
073-83-83-83-1 (Дмитро)
Працюю пн-сб з 10:00 до 20:00; неділя з 11:00 до 16:00.
Про бренд PLEATPACK
Ми - українська компанія-розробник рюкзаку PLEATPACK [Пліт-Пек] з розташованим у м. Черкаси власним виробництвом.

У 2018 році концепт рюкзака PLEATPACK був представлений на краудфандингових платформах KICKSTATER & INDIEGOGO. Ідею його створення підтримали більш ніж 1000 людей, завдяки яким вдалося залучили понад 3.5 млн грн на його виробництво. У 2020 PLEATPACK був представлений у Японії. PLEATPACK ставши найбільш успішним рюкзаком року з сумою краудфандингових зборів у більш ніж 4.2 млн грн. У 2021 році PLEATPACK у третій раз досяг рекордної популярності, зібравши за 56 днів 5.2 млн гривень у Японії.

У цей складний час, ми робимо все, що вміємо, щоб дати можливість кожному захиснику УКРАЇНИ отримати найнеобхіднішу амуніцію в найкоротші терміни, з доступною ціною та з тією якістю, якою ми виробляємо продукцію на іноземних майданчиках.

Слава Україні! Слава всім Героям, що боронять нашу землю від російської нечесті. Вічна пам'ять всім загиблим героям України.